Ustronie Morskie – morze dla aktywnych


Piękna, piaszczysta plaża w Ustroniu Morskim każdego roku przyciąga wielu turystów. Niesamowity klif, świeże ryby, prosto z morza. Miasto jest bardzo przyjemne dla swoich gości. Turystyka w Ustroniu Morskim na przestrzeni lat rozwinęła się dynamicznie. Jakie noclegi Ustronie Morskie może nam zaproponować? Miejscowość wypoczynkowa może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Baza noclegowa pozwoli nam wybrać dogodne dla siebie miejsce. Ekskluzywny apartament nad klifem, a może przyjemny domek letniskowy z dobrym towarzystwem? Wybór należy do nas. Z pewnością znajdziemy to czego szukamy. Baza noclegowa posiada także sporo ofert hoteli, pensjonatów oraz pokoi gościnnych. W okolicy czeka na nas także agroturystyka.

Miłośnicy aktywnego trybu życia nie będą narzekać na brak możliwości. Już na samej plaży zwykle sporo się dzieje. Bardzo często spotkamy tutaj miłośników chodzenia z kijkami oraz osoby uprawiające sporty wodne i powietrzne. W Ustroniu Morskim mieści się znakomite Centrum Sportowo – Rekreacyjne. Do wyboru mamy aquapark, korty tenisowe, siłownie oraz kręgielnię. Z pewnością spędzimy tutaj miło czas. Jeśli lubimy odrobinę szaleństwa, bez wątpienia spodoba się nam gra w paintball. W Ustroniu Morskim również taka możliwość istnieje. Potrzebujemy tylko trochę dobrej kondycji oraz spostrzegawczości. Aktywność fizyczna połączona z nasyconym jodem powietrzem z pewnością korzystnie wpłynie na nasz organizm.

Przyjeżdżając do Ustronia Morskiego warto udać się do kilku ciekawych miejsc. Jednym z nich jest niewątpliwie Skansen Chleba. Dowiemy się tutaj, jak wypiekać chleb oraz posmakujemy wiele gatunków pieczywa. W okolicy znajdziemy także ciekawe fortyfikacje z okresu drugiej wojny światowej oraz bazę lotniczą w Bagiczu. Koniecznie odwiedźmy także latarnie morskie w Kołobrzegu i Gąskach, ogród roślin ozdobnych w Dobrzycy oraz farmę wiatrową. Czas spędzony w Ustroniu Morskim będzie niezapomniany. Nieważne czy wybierzemy aktywny wypoczynek, czy lenistwo na plaży, z pewnością doskonale zrelaksujemy się w tym miejscu i naładujemy akumulatory. Miejscowość ta jest doskonałym miejscem na spędzenie letniego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Piękna okolica oraz liczne ciekawe atrakcje turystyczne zapewnią nam rozrywkę od rana do wieczora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *